26.maijā pulksten 12 Grobiņas pagastā „Dižvanagos” biedrība „Dižvanagi” aicina uz  informatīvu semināru "Kanisterapija – kā papildus rehabilitācijas veids".

Uz semināru aicināti bērnu vecāki, kā arī bērnudārzu un sākumskolas skolotāji, skolu psihologi un logopēdi, kuri meklē inovatīvus risinājumus.

Seminārā uzzināsiet to, kādos gadījumos šī terapija spēj palīdzēt bērniem, kāda ir tās būtība un norise, kā arī to, kā bērniem mācīt pareizi izturēties pret dzīvniekiem.

Teorētiskā daļa: ergoterapeite Kristīne Rebuka-Amzele "Kā notiek nodarbības un kā veidojas kanisterapijas labvēlīgais efekts. Kādos gadījumos terapiju izmanto, kāda ir tās norise"; biedrības "Dižvanagi" pārstāvis Ingars Gudermanis "Kanisterapija pasaulē un Latvijā. Vai visi suņi var kļūt par terapeitiem? Kanisterapija „Dižvanagos” jeb kā mēs sākām"; videofilmas demonstrācija par kanisterapiju.

Praktiskā daļa: Paraugdemonstrējumi ar suņiem Kristīnes Balceres vadībā (Ingara Gudermaņa un Kristīnes Rebukas-Amzeles komentāri); jautājumi un atbildes.

Dalības maksa Ls 10, semināra beigās tiks izsniegti apliecinājumi!

Pieteikšanās līdz 22.maijam, ieskaitot.

Semināra ilgums aptuveni 3 – 4 stundas.

Tālrunis informācijai un saziņai: 26373227.