Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa aicina vecākus pieteikt bērnus vecumā no 8 līdz 14 gadiem bezmaksas vingrošanas nodarbībām brīvā dabā. Nodarbību mērķis ir uzlabot bērnu fizisko un emocionālo veselību. Pirmās nodarbības notiks 6.jūlijā pulksten 12.30 Liepājas Raiņa 6. vidusskolas sporta laukumā.

Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā līdz augusta beigām – pirmdienās, trešdienās un piektdienās pulksten 12.30 un ilgs vienu stundu. Nodarbības organizē Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar sporta klubu "CF Liepāja", treniņus vadīs kluba fiziskās sagatavotības treneri − Gundars Lauva, Dace Dieviņa un Alena Eldmane.

Fiziskās aktivitātes brīvā dabā tiks veidotas tā, lai veicinātu un uzlabotu bērnu fiziskās spējas − koordināciju, spēku, veiklību, ātrumu, izturību un lokanību, pastiprinātu uzmanību pievēršot pareizu vingrinājumu izpildei. Bērniem tiks piedāvātas veselības vingrošanas nodarbības, funkcionālie apļa treniņi, kā arī nodarbības spēļu formātā, lai dažādotu nodarbību saturu un sekmīgāk attīstītu dalībnieku darba spējas.

Lai nodrošinātu precizitāti darbā ar bērniem un epidemioloģiskās drošības pasākumus, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama obligāta iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar treneri Gundaru Lauvu darba laikā, sūtot sms uz tālruni 29 153 552 ar bērna vārdu un uzvārdu. Uz nodarbību jāierodas vingrošanai piemērotā apģērbā.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Atgādinām, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:

• neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
• ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
• ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
• jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
• nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
• izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
• nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni 63 404 747 vai rakstot veseliba@liepaja.lv.