Katru mēnesi portāls labiedarbi.lv rīko projektu konkursu, kurā labākajiem tiek piešķirts finansiāls atbalsts. Šomēnes finālā iekļuvis logopēdiskais bērnudārzs "Kriksītis".

Bērnudārzs “Kriksītis” ir vienīgā latviešu plūsmas speciālā izglītības iestāde Liepājā un Liepājas rajonā bērniņiem ar izteiktām runas aparāta un valodas problēmām. Šeit, ļoti mīļā un sirsnīgā gaisotnē, gandrīz 40 gadu garumā, bērniņi uzlabojuši runas prasmes.

Kā portālam pastāstīja viena no bērnudārza audzēkņu māmiņām – Inga Dobravaļska, skolotājas vienmēr lielu uzmanību veltījušas kustību aktivitātēm, ik gadu iesaistot dažādos sporta svētkos arī vecākus. Taču, ierobežoto līdzekļu dēļ, daudzi sapņi par mūsdienīgāku un daudzveidīgāku kustību inventāru ir palikuši nerealizēti, tādēļ bērnudārza audzēkņu vecāki, sakot milzīgu paldies mīļajām skolotājām, kas bērniem vienmēr ir gandrīz kā otrās mammas, vēlas palīdzēt rast finansējumu tik svarīgajam kustību attīstības un sporta inventāram.

"Kriksītis" ir pieteikts portāla labiedarbi.lv projektu konkursam, un izvirzījies starp finālistiem. Portālu atbalstošais fonds šomēnes labākajiem projektiem sadalīs 12 000 latu. Finālā iekļuvuši 15 projekti no visas Latvijas, bet finansējumu saņems 1. – 4. vietas ieguvēji, kas tie tiks noteikti ar interneta balsošanas starpniecību.

Atgādināsim, ka "Kriksītis" piedalās konkursā, lai saņemtu finansiālu atbalstu sporta inventāra iegādei.

"Kriksīša" bērnu vecāki ļoti lūdz liepājniekus neslinkot, bet atbalstīt bērnudārzu, nobalsojot par to portālā http:// www.labiedarbi.lv Precīzāka saite šeit.

Balsot var arī portālā draugiem.lv: https://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=578&nm_51302eb6c42ea=51302eb6c42f1&vote

Nobalsot var līdz šā gada 31.marta pusnaktij.

Arī mēs – irliepaja.lv – atbalstām šo iniciatīvu, un turam īkšķus, lai "Kriksītim" izdodas!