Ceturtdien, 23. janvārī, pie Liepājas domes, Rožu ielā 6, bija pulcējies bariņš vecāko klašu skolēnu, kādreizējie 12. vidusskolas audzēkņi, kuri portālam irliepaja.lv sacīja, ka "esam atnākuši aizstāvēt savu direktoru".


Runa ir par agrāko 12. vidusskolas direktoru Valeriju Jepiskopsovu, kurš pēc divu vidusskolu – 2. un 12. – apvienošanas pērn un kļūšanas par Liedaga vidusskolu pildīja šīs mācību iestādes direktora pienākumus. Kā atzina skolēni, viņi vēlētos, lai Jepiskoposovs turpina vadīt skolu.


Vaicāti, vai viņi uzskata, ka domes atbalstītā Liedaga vidusskolas direktora kandidāte Inga Zeide nebūs laba direktore, jaunieši atzina, ka nepazīst viņu, bet zina, ka Zeide "nekad nav strādājusi skolā".


Portāls jau rakstīja, ka no pieciem kandidātiem, kas startēja uz vakanto Liedaga vidusskolas direktora amata vietu, pašvaldība nolēma apstiprināt Ingu Zeidi, kas esot pilsētas mēra Jāņa Vilnīša klasesbiedrene.


Iepriekš Inga Zeide strādājusi Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centrā par projektu vadītāju un Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta vadītājas vietnieci. Liepu.lv par viņu teikts "kopš pērnā gada 1. februāra kā Latvijas Universitātes doktorante uzsākusi darba gaitas Liepājas Universitātē (LiepU), lasot lekcijas Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes studentiem".


Domes sēdē 23. janvārī deputāti par Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas Liedaga vidusskola" direktori apstiprināja līdzšinējo Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta vadītājas vietnieci un Liepājas Universitātes lektori Ingu Zeidi.