Šodien Liepājas valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu iecelt par Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas Liedaga vidusskola" direktora pienākumu izpildītāju Aiju Grīnbergu, kura veiks direktora pienākumus līdz konkursa par jauno izglītības iestādes direktoru rezultātiem, portālam ziņoja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes komunikācijas vadītāja Renāte Meļķe.

Lēmums pieņemts, jo ar 2023.gada 31. augustu, pamatojoties uz iesniegumu, Liepājas Liedaga vidusskolas direktore Inga Zeide vairs neturpinās darbu izglītības iestādē. Izsludinot konkursu uz skolas direktora amatu, tika saņemti divi pieteikumi, taču izvērtējot atbilstību amata kritērijiem un aicinot pretendentus uz sarunu, netika sasniegts nepieciešamais punktu skaits, lai komisija pieņemtu lēmumu par kāda kandidāta izvirzīšanu apstiprināšanai.

Līdz ar to ar 2023. gada 1. septembri par Liepājas Liedaga vidusskolas direktora pienākumu izpildītāju tika iecelta līdzšinējā direktora vietniece izglītības jomā Aija Grīnberga līdz brīdim, kad Liepājas valstspilsētas pašvaldības dome būs lēmusi par jauna direktora iecelšanu amatā.