Piektdien, 11. maijā, tirdzniecības centrā „Ostmala” atklāta Liepājas Centra pamatskolas skolēnu veidotā plakātu izstāde.

Informatīviem plakāti par tēmu „Ēd dārzeņus un augļus un esi vesels!” tapuši Veselības mēneša ietvaros, mudinot liepājniekus pievērst uzmanību veselīgam uzturam.

Mazie liepājnieki, iesaistoties Veselības mēneša aktivitātēs, vēlas pievērst iedzīvotāju uzmanību tiem dārzeņiem un augļiem, kurus nepieciešams lietot savā uzturā. Skolēni sagatavojuši noderīgu informāciju par dārzeņu un augļu uzturvērtību, labajām īpašībām un to mākslinieciski noformējuši uz plakātiem.

Ikviens liepājnieks Veselības mēneša ietvaros tiek aicināts izmantot iespēju saņemt bezmaksas ārstu speciālistu konsultācijas, veikt veselības profilaktiskās pārbaudes, aktīvi pavadīt savu brīvo laiku sportojot, kā arī apmeklēt dažādus ar veselības jautājumiem saistītus pasākumus, par kuriem informāciju var atrast Veselības mēneša programmā. Veselības mēneša aktivitātes turpināsies līdz 2. jūnijam.

Veselības mēneša pasākumu programmu var skatīt Liepājas domes mājas lapā: www.liepaja.lv – sadaļā Sabiedrība/Veselība vai zvanot pa tālruni: 63404747.