Liepājas autobusu parks ir gatavs jau ar nākamo mēnesi sniegt pasažieriem jaunu pakalpojumu: iespēju nokļūt lidostā, neiebraucot Rīgā.

Par iespēja nogādāt pasažierus lidostā "Rīga" Liepājas autobusu parka vadība domājusi jau sen, un nu beidzot, sākot ar 1. novembri, šo pakalpojumu varēsim sniegt saviem pasažieriem, portālam pastāstīja autobusu parka valdes loceklis Oskars Špickopfs.

Šis papildu pakalpojums pasažieriem izmaksās tikai vienu latu klāt pie parastās autobusu biļetes cenas, sacīja Špickopfs. Pakalpojumu nodrošināt liepājniekiem palīdzēs aviokompānija "airBaltic", kuras taksometri sagaidīs Liepājas autobusu parka pasažierus no Liepājas (vai Rīgas) pieturā Ulmaņa gatvē, lai tālāk nogādātu lidostā.

Šādi pasažieriem no Liepājas vairs nebūs jābrauc līdz Rīgas centram, un tie varēs daudz ātrāk un ērtāk nokļūt lidostā. Jaunais pakalpojums attieksies uz jebkuru reisu maršrutā Liepāja – Rīga – Liepāja.

Tuvākajās dienās Liepājas autobusu parks liepājnieku dzīvesvietās izplatīs bukletus, kuros būs sīki izklāstīts jaunais pakalpojums un tā priekšrocības.