Lai  nodrošinātu 2024. gada FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posma "Tet Rally Latvia" un festivāla "Summer Sound 2024" apmeklētājiem papildu iespējas ērti nokļūt Liepājā, Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" jūlijā un augustā izpildīs pop-up lidojumus maršrutos Rīga – Liepāja – Rīga. Lai ērti nokļūtu uz un no lidostas, lidojumiem būs pielāgoti arī Liepājas sabiedriskā transporta reisi, informēja pašvaldības aģentūra "Liepājas Sabiedriskais transports".

Liepājas sabiedriskā transporta reisi tiks veikti 2. autobusu maršrutā "Siena tirgus – Lidosta" 12. jūlijā, 15. jūlijā, 19. jūlijā, 22. jūlijā, 2. augustā un 5. augustā. Autobuss no Siena tirgus aties pulksten 4.25, bet no lidostas pulksten 00.10, pieturot maršrutā esošajās pieturās. Reisi tiks veikti ar mazas ietilpības autobusu. Reisa ilgums būs 20 minūtes.

Maršrutu shēma. Publicitātes foto


Šajos reisos būs derīgas visas tās pašas braukšanas biļetes, kas ikdienā, izmantojot Liepājas sabiedrisko transportu. Biļeti varēs iegādāties arī pie transportlīdzekļa vadītāja.

airBaltic lidojumi paredzēti no 11. jūlija līdz 22. jūlijam un no 1. augusta līdz 5. augustam, veicot tos divas reizes nedēļā (uz Liepāju ceturtdienās un svētdienās pulksten 23.10, bet uz Rīgu pirmdienās un piektdienās pulksten 5.45). Plānots, ka lidojumi starp Rīgu un Liepāju ilgs 45 minūtes. Lidojumi tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnu, kas šobrīd ir vienas no efektīvākajām komerciālajām lidmašīnām pasaulē.

Informācijas par pop-up lidojumiem pieejami mājaslapā, savukārt Liepājas sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami www.liepajastransports.lv sadaļā "Maršrutu kustības saraksti" un lietotnē "Liepājas pilsēta".