Kā vēsta „Liepājnieku biogrāfiskā vārdnīca“, šodien, 3.augustā, 60 gadu jubileju svin mūziķis, kādreizējais grupas “Credo“ ģitārists un solists Guntis Veits.

Kā portālam sacīja pats jubilārs, nekāda lielā svinēšana nesanākšot, jo šodien jādzied un jāspēlē svētkos Skaistkalnē. "Kā vienmēr, visu laiku jāspēlē," lietišķi secināja mūziķis. "Ja nu pa starpu ar savējiem, tā mazliet..."

Kā pastāstīja Veits, viņa galvena nodarbošanās joprojām ir muzicēšana un dziesmu rakstīšana, bet mājas joprojām ir Rīgā. Ar Liepāju jubilāru saistot ģimenes saites, jo te dzīvo viņa dēls un māte.

Guntis Veits dzimis 1954.gada 3.augustā Kuldīgā. Pazīstams kļuva kā Liepājas grupas "Credo" ģitārists un dziedātājs.

Mācījies Liepājas bērnu mūzikas skolā, absolvējis Liepājas Mūzikas vidusskolu. No 1982.gada grupas "Credo" solists. Popularitāti Latvijā iemantojuši viņa grāvēji "Lido", "Disnejlenda", "Neko nevar skaidri zināt", "Ko tu dungo savā kabatā."

Iekļauts laikraksta "Kurzemes Vārds" izlasē “20. gadsimta izcilākie Liepājas estrādes mūziķi”. Veita vārds iegravēts vienā no Latvijas estrādes mūziķu Slavas alejas podestiem Zivju ielā Liepājā.

Pērn TV3 šovā „Koru kari“ vadīja Liepājas „Sudraba viļņu kori“. Piedalījies arī TV3 šovos "Dziedi ar zvaigzni", "Izklausies redzēts".  

Kā aktieris piedalījies arī vairākos teātru projektos ("Robins Huds", "Ar būdu uz baznīcu", "Vakariņas ar muļķi").