Liepājas Modes un Mākslas Studijā ir aizvadīts pasākums "Biļete uz.." 30. – 40. gadu noskaņās, informē studijas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Studijas audzēknes, demonstrējot vairāku zīmolu kolekcijas, skatītājus priecēja ar defilē, aktiermākslu, sporta un tautas dejām.

Pasākumu veidoja kustību izrāde, kurā tika demonstrēti "Lil'lion", "Inka Stils", "Šhuba" un "Mana Kleita" tērpi, "Euroskor" apavi, kā arī skatītājus priecēja "Decor de Provence" interjera priekšmeti, "Moley upholstery" mēbeles un saloniņa "Dzīpari" lina izstrādājumi.

Notikumu epicentrā bija dažādu profesiju pārstāves (ārste, žurnāliste, friziere, skolotāja, zinātniece, aktrise u. c.), par kurām rakstīja kāds amerikāņu rakstnieks. Lai arī katra sieviete bija atšķirīga, visas vienoja viens vārds – mīlestība. Piemēram, mīlestība pret darbu, otru cilvēku, sevi.

"Emociju pilns pasākums! Ļoti patika, it īpaši tērpi. Man liekas, ka tās, kam šogad ir izlaidumi, varēja smelties lieliskas idejas, kā skaisti un eleganti izskatīties. Arī pati savai šuvējai pateikšu, kas iepatikās!" emocijās dalās vidējās grupas audzēknes Lauras Gibneres mamma Daina Gibnere, piebilstot, ka savu meitu sūta daudz kur, bet Liepājas Modes un Mākslas Studiju nolēmušas apmeklēt, jo zina, ka studijā meitenēm ir disciplīna, māca galda kultūru, defilē, aktiermākslu un daudz ko citu.