Piektdien, 28.jūnijā, pulksten 19 Liepājas Latviešu biedrības namā ikviens aicināts uz Liepājas Modes un Mākslas studijas absolventu izlaiduma pasākumu "Lidojumam labvēlīgs laiks".

Pasākumā uzstāsies jaunākās, vidējās un vecākās grupas, kā arī pamatsastāva meitenes, kas rādīs dažādus priekšnesumus. Skatītāji tiks priecēti ar defilē iznācieniem, tautas deju un šova deju, estētikas un stila prasmēm. Tiks demonstrētas tērpu salona "Mana Kleita", salona-veikala "Šhuba", veikala "Meta" tērpu kolekcijas un apavu veikala "Euroskor" apavi. Improvizācijas darbnīcas jaunieši pierādīs spēkus aktiermeistarībā, vadoties pēc pasākuma tematikas – "Lidojumam labvēlīgs laiks".

Noslēgumā Liepājas Modes un Mākslas Studijas absolventi tiks sumināti un saņems sertifikātus, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

"Šajā gadā ļoti gribēju meitenēs izraisīt vēlmi tiekties uz skaistumu – ne tikai visiem pamanāmo ārējo skaistumu, bet iekšējās pasaules skaistumu, kas mūs padara īpašas un tādas, kādas mūs redz apkārtējie. Zināšanas, elegance, sievišķīgums. Esmu pārliecināta, ka iemācīto meitenes pratīs pielietot dzīvē. Mans uzdevums bija īsto sēkliņu iesēt īstajā brīdī. Šķiet, tas ir izdevies!" ar lepnumu saka studijas vadītāja Tatjana Jaremčuka.

Izlaiduma pasākumu aicināti apmeklēt ne tikai studijas absolventu vecāki, radinieki un draugi, bet ikviens interesents.

Audzēkņi īpašu paldies par atbalstu pauž SIA "Aviasabiedrība "Liepāja"".