Ceturtdien, 20.augustā, pulksten 18.30 Ziemeļu ielā 19, "Lauma Fabrics" ēkā, Liepājas Modes un Mākslas studija aicina uz desmitās sezonas jubilejas atklāšanu. Jaunie un esošie audzēkņi, kā arī vecāki varēs uzzināt par 2020./ 2021. mācību gadā plānoto, nodarbību laikiem un citu aktuālu informāciju.

Bērniem  un jauniešiem tā būs lieliska iespēja iepazīties vienam ar otru un saliedēties, informē biedrība "Liepājas Modes un Mākslas Studija".

Liepājas Modes un Mākslas Studija aicina pievienoties dalībniekus vecumā no 5 līdz 18 gadiem. Galvenais priekšnoteikums – jābūt vēlmei atklāt un izkopt savus talantus un prasmes, attīstīt līdera dotības, kā arī spēju komunicēt un izpaust sevi labās manierēs.

Sadarbojoties ar kultūras un izglītības iestādēm, kā arī dažādu jomu profesionāļiem, audzēkņiem ir iespēja sevi pilnveidot divos virzienos: sevis izzināšana un sevis pasniegšana. Sevis izzināšanas māksla ietver estētikas, ētikas, runas mākslas studijas un radošās darbnīcas. Savukārt sevis pasniegšanas mākslas nodarbībās var apgūt defilē – stājas korekciju, aktiermākslu jeb improvizāciju, vizuālā tēla pilnveidošanu (stils, grims, frizūra), fiziskās aktivitātes, foto un video mākslu. Meitenes apgūs mākslu būt sievišķīgām, bet puiši – būt galantiem.

Pēc vairāku gadu darbības studijas vadītāja Tatjana Jaremčuka apgalvo, ka iegūtās zināšanas noderēs visa mūža garumā gan sadzīvē, gan ģimenē, gan sabiedrībā. Ir svarīgi atzīmēt Doroti Džonsona vārdus: "Labāk ir zināt un nejust vajadzību pēc šīm zināšanām nekā izjust vajadzību pēc tā, ko nezini." Studijas komanda priecāsies, ja jaunajām audzēknēm šī vieta kļūs īpaša un sirdij tuva.

Plašāka informācija pieejama Liepājas Modes un Mākslas Studijas Facebook lapā.