Piektdien, 9.novembrī, notika Liepājas Bērnu un jaunatnes centra tradicionālais konkurss "Mana kūka manai Latvijai", informē Izglītības pārvaldes preses pārstāve Gunta Jākobsone.

Tajā 5. klašu skolēni lika lietā savas kulinārās, radošās un mākslinieciskās prasmes, lai radītu skaistus un gardus sveicienus Latvijai un arī pašiem par prieku. 

11 komandas iesaistījās konkursā par skaistāko galda noformējumu un garšīgākajām kūkām. Piektklasnieku veikumu vērtēja Liepājas Valsts tehnikuma speciālisti un studenti. Papildus skolēniem bija jāpiedalās erudīcijas konkursā par skaistākajām Latvijas vietām un populāriem latviešiem, kuru vērtēja LBJC erudītu kluba jaunieši. 

1.vieta kopvērtējumā (arī 1.vieta erudīcijas konkursā un 1.vieta kūkas un galda dizainā) – DALP 5.vidusskolas 5.c klases komandai "DALPēni". 2.vieta kopvērtējumā A.Puškina 2.vidusskolas komandai "Lietutiņš” un 7.vidusskolas komandai "Gudrās galvas" (viņiem arī ir gardākā kūka).

3.vieta Centra sākumskolas komandai "Centrīši 2018" (arī 2.vieta kūkas un galda dizainā). 3.vieta kūkas un galda dizainā arī 8. vidusskolas komandai "Mazie latvieši"