Pēc Pilsonības un migrācija slietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 277 Kristapi, 156 Kristeri, 84 Kristi, 44 Kristoferi un 5 Klintas.

Vārda dienā sveicam Kristapu Liepu.
Pastāstiet nedaudz par sevi!
Esmu vienkāršs ģimenes cilvēks, vīrs sievai un tēvs meitai. Esmu beidzis Liepājas 1.ģimnāziju, šobrīd Liepājas universitātē studēju kultūras vadību, jo man tas patīk un ir nepieciešams.

Kas aizpilda jūsu ikdienu?
Manu ikdienu aizpilda darbs. Esmu Feliksa Ķiģeļa basģitārists, šo pašu darbu veicu arī pie Ainara Virgas viņa “Virga Hard orchestra” un citos projektos. Esmu arī Ivo Fomina menedžeris, biedrības “Amber music” valdes loceklis. Tikko kopā ar Ivo izdevām albumu “Nekas jau nebeidzas”, kas man bija neatsverama pieredze. Ikdiena, maigi izsakoties, ir piepildīta.

Vai atceraties pirmo reizi, kad kāpāt uz skatuves? Kas ir pirmā kompozīcija, kas palikusi prātā?
Atceros gan. Tas bija, kad gāju sestajā vai septītajā klasē, vasarā, ar mana drauga Edgara Šmiukša vadīto ansambli “Fade out”. Toreiz spēlējam divas Edgara komponētas dziesmas un “Knockin’ on heaven’s door”.

Pastāstiet kādu interesantu vai neparastu atgadījumu no savas muzicēšanas pieredzes!
Tad laikam vajadzētu grāmatu izdot! Pats interesantākais laikam notika, kad pagājušajā vasarā devāmies uz Angliju mini tūrē ar manu privāto auto, kurš bija piekrāmēts līdz ārprātam tā, ka  mašīnas priekša bija nedaudz pacēlusies uz augšu. Par šo braucienu ir daudz stāstu. Jautrākais brīdis, tagad atceroties, laikam bija tas, ka salūza logu tīrītāji un uz Polijas autobāņa mēģinājām to visu labot, lietū. Bet viss beidzās labi, dzīvi esam.

Kas jūs iedvesmo?
Cilvēki, kuri guvuši finansiālus panākumus, realizējot savas idejas daudz maz godīgā ceļā.

Kāda ir jūsu mīļākā mūzika?
Man mīļākā ir rokmūzika un blūzs, īpaši pēdējā laikā. Klausos daudz ko, bet laikam vistuvākā mūzika ir somu rokmūzika. Tas tā ir jau no bērnības, pat nezinu kāpēc.

Kura ir jūsu iemīļotākā vieta Liepājā? Ko pilsētā gribētos citādāku?
Iemīļotākā vieta Liepājā noteikti ir manas mājas. Gribētos daudz ko citādāku, piemēram, lai Liepājā būtu vairāk iespēju atpūtai ar ģimeni, kā tas ir Ventspilī. Šeit vairāk tiek domāts par naktsklubiem, lielām koncertzālēm un tamlīdzīgām lietām. Bet šogad Liepāja ir ļoti skaisti izrotāta.

Kā vislabāk ziemā izklaidēties svaigā gaisā?
Ar ģimeni mežā, uz kāda kalna vai slidojot un spēlējot hokeju. Ko darīt “zaļajā ziemā” gan nezinu, šādi laikapstākļi ir diezgan nomācoši.

Kāds ir vislabākais priekšnesums pie eglītes?
Pieaugušie pie eglītes var darīt ko grib, tāpat būs neveikli. Vislabākie priekšnesumi ir manas meitiņas Elizabetes priekšnesumi, kad viņa pie eglītes skaita dzejoļus.

Bez kā nav iedomājami Ziemassvētki?
Bez mandarīniem, zirņiem ar speķi, cepeša un ģimenes.

Jūsu novēlējums šodienas gaviļniekiem!
Priekā!