Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas lietišķās mākslas studijas "Kursa", "Liepava" un "Zītars" pārceļas uz jaunām telpām Dārza ielā 4/8.


Šodien trīs tautas lietišķās mākslas studijām bija Jurģi – visas pārcēlās uz jaunām mājām jaunizveidotajā Liepājas amatnieku centrā Dārza ielā 4/8.

Studjas "Liepava" vadītāja Smaida Rubeze portālam smejot atzina, ka darot to "labprātīgi piespiedu kārtā". Lieta tā, ka "Liepava" bija paguvusi tikai gadu nodzīvot tai piešķirtajās telpās Jūrmalas ielā, kur iepriekš atradās domes Attīstības pārvalde. Pirms ievākšanās Jūrmalas ielā "Liepava" pati saviem spēkiem telpās veikusi kosmētisko remontu un citus labiekārtojumus. Arī toreiz pārcelšanās nav bijusi viegla – kopumā tas studijas ļaudīm prasījis gandrīz divus mēnešus.

Taču "Liepavas" vadītāja arī atzina, ka "telpas Dārza ielā ir labas". Turklāt tagad visas studijas būs vienuviet, un tas arī mazināšot risku, ka pēc neilga laika atkal nāksies pārcelties uz citu vietu.

"Ceru, ka te mēs dzīvosim ilgi," teic Smaida Rubeze. Cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai atkal samontētu visas deviņas izjauktās stelles un iekārtotos, studijas vadītāja gan neņēmās prognozēt.