Trešdien, 21. oktobrī, pulksten 19 LIAA biznesa inkubatorā Dārza ielā 4/8 jaunuzņēmums "HEROvet" aicina ikvienu interesentu uz bezmaksas lekciju "Pirmā palīdzība mājdzīvniekam", portālu irliepaja.lv informēja uzņēmuma projektu vadītāja Diāna Kamaņina.


Katram mājdzīvnieka saimniekam būtu vēlams izglītoties un saprast, kā nepieciešamības gadījumā sniegt savam mīlulim pareizu pirmo palīdzību.

Ja savu dzīvesvietu vai lauku saimniecību dali ar kādu četrkājainu draugu, tad, noteikti, ikdienā aktuāla ir arī komunikācija ar veterinārārstu. Tomēr bieži vien mēdz rasties dažādi apstākļi, kas liedz ātru un ērtu saziņu ar vetārstu un, iespējams, operatīvu palīdzību mīlulim. Latvijā šādas problēmas palīdz risināt Liepājas jaunuzņēmums – "HEROvet", kas sniedz iespēju sazināties ar vetārstu jebkurā vietā, laikā un sev ērtā veidā. Turklāt savas priekšrocības no šī risinājuma saņem arī veterinārārsti.

""HEROvet" aplikācija ir rīks, kā mīluļu saimniekiem saņemt konsultāciju, savukārt veterinārārstiem – atalgojumu par darbu. Aplikācijā ir iespējams sazināties ar sertificētiem veterinārārstiem no visas Latvijas. Viņi var sniegt konsultācijas, izmantojot aplikācijas videozvana vai sarakstes funkciju. Aplikāciju var izmantot, lai speciālistam uzdotu dažādus jautājumus un konsultētos par dzīvnieka veselību. To var izmantot, kad ir nepieciešamas regulāras pārbaudes, ir aizdomas par mīluļa veselības stāvokļa pasliktināšanos vai dzīvniekam vizīte klātienē ir lieks stresa un pārdzīvojumu avots. Bet, ja speciālists sapratīs, ka nepieciešams apmeklējums klātienē, tad saimniekam mīlulis būs jānogādā klīnikā, vai ārsts ieradīsies pie jums uz mājām," skaidro Egils Šusts, viens no lietotnes izveidotājiem.

Mēs visi ceram, ka ar mums, tāpat kā ar mūsu četrkājainajiem draugiem nekad nekas slikts nenotiks, bet, ja nu tomēr kaut kas atgadās, ir svarīgi būt gataviem un zināt, kā rīkoties šādās situācijās. Tādēļ – "HEROvet" vēlas dāvāt brīnišķīgu iespēju liepājniekiem apmeklēt izglītojošu bezmaksas lekciju "Pirmā palīdzība mājdzīvniekiem" sertificētas veterinārārstes Inas Lāces vadībā 21. oktobrī pulksten 19 LIAA Liepājas biznesa inkubatora telpās, Dārza ielā 4/8.

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētājiem lekcijas laikā ir jāievēro savstarpēja distance, jāsaglabā savas sēdvietas un jālieto sejas maskas. Pasākuma vietā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Šobrīd "HEROvet" saviem klientiem piedāvā androīda aplikāciju, kas tika izlaista šā gada jūlijā. Arī iOS lietotāji savās ierīcēs risinājumu varēs sākt izmantot šā gada nogalē. Savukārt Web aplikāciju plānots izlaist 2021. gada vasarā.

Plašākai informācijai: "HEROvet" mājaslapa; Facebook lapa; Instagram.