Piektdien, 4.jūlijā, pulksten 16 Sv. Jāzepa katedrāles galerijā "Sv. Jāzepa tornis", Rakstvežu ielā 13, atklās mākslinieka Viļņa Bulava personālizstādi.

Kā informē Liepājas Sv. Jāzepa katedrāles draudzes prāvests Gatis Mārtiņš Bezdelīga, mākslinieka saistība ar šo galeriju nav nejauša.

Viņš ļoti sirsnīgi piedalījās tās tapšanā ne tikai ar savu radošās personas klātesamību, bet praktiski palīdzot piemērot senā torņa sienas mākslas darbu eksponēšanai.

Tagad tā liepājniekiem un pilsētas viesiem jau kļuvusi viena no vietām, kur sastapties ar mākslu, skanot katedrāles zvaniem.

V. Bulavs ar vienlīdz lielu prasmi apliecina sevi mākslā un pedagoģiskajā darbā. Beidzis J. Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu, izglītību turpinājis Latvijas Mākslas akadēmijā, kur ieguvis maģistra grādu. Dzimis liepājnieks, viņš Liepājas kultūrvēsturei  devis nozīmīgu pētījumu par gleznotāju un skolotāji Kārli Celmiņu (1894 – 1973).

Izstādēs mākslinieks piedalās kopš 1994. gada, personālizstādes bijušas Rīgā, Liepājā, Aizputē, Limbažos. V. Bulavs labprāt glezno dabā, no 1996. gada piedalījies visos  mākslinieka Aivara Kleina organizētajos plenēros, bet 2011. gadā arī Liepājas Sv. Jāzepa katedrāles iesvētīšanas gadadienai veltītajā plenērā.