Publicitātes attēls


Baltā krāsa rotaļājas ar gaismas toņiem, spējot radīt dziļumu un dimensiju, kā gaisma, kas atstarojas no sniega un iekaro mūsu skatus. Tā ir kā nevainojama lapa, uz kuras varam rakstīt savas domas un sapņus, izmantojot spilgtus vārdus. Baltais ir saistīts ar nevainīgumu un sākumu, tas ir kā sākuma punkts jauniem, piedzīvojumu pilniem ceļojumiem un jaunām iespējām. Tādējādi baltā krāsa ir ne tikai vizuāls prieks, bet tai ir arī dziļi simboliska nozīme, kas atgādina mums par svarīgām vērtībām un emocijām dzīvē. Tai ir spēja mūs iedvesmot, mierināt un pārsteigt ar savu nevainojamo skaistumu un nozīmi, informēja "Liepājas pozitīvs" pārstāve Kristiāna Mame.

Fotogrāfu apvienība "Liepājas pozitīvs", kas savu radošo darbību nu jau mēra vairāk kā astoņos gados, apkopojuši savas interpretācijas par baltās krāsas sastopamību ikdienas situācijās. Šī fotogrāfiju izstāde aicina apmeklētājus iegrimt baltajā krāsā un atklāt tās daudzveidīgo spektru caur deviņpadsmit dažādu fotogrāfu prizmām – Armanda Spāģa, Dinas Kopštāles, Gunta Rolava, Ilgas Lasmanes, Ilonas Kilas, Ilzes Balodes, Ingūnas Zvaigznes, Īrisas Branaburgas, Jāņa Brūdera, Jāņa Vecbrāļa, Kristiānas Mames, Mairitas Lindes, Rolanda Drāznieka, Rolanda Galuzas, Simonas Stalidzānes, Sniedzes Druvaskalnes, Svetlanas Kovaļonokas, Svetlanas Sorokinas, Terēzes Štubes.  Katrs fotogrāfs savā veidā atspoguļo baltās krāsas maģiju un bagātību, noķerot tās spilgtumu, noslēpumus un simboliku.

Izstādē tiek piedāvāta plaša fotogrāfiju kolekcija, kas ietver baltās krāsas izmantojumu kā galveno elementu vai akcentu. No sniega pārklātiem laukiem un miglas vāliem, līdz mākslinieciskām izpausmēm fotokameras priekšā – šī izstāde atspoguļo baltās krāsas daudzveidību un tai piemītošo enerģiju.

Katra fotogrāfija stāsta savu stāstu un aicina skatītāju ieskatīties baltajā tonī, atklājot tā dziļumu un interpretācijas iespējas. Šī izstāde ir ceļojums caur baltās krāsas pasauli, kas sniedz skatītājam iespēju izprast tās daudzveidību un skaistumu.

Fotoizstādes atklāšana 17. maijā pulksten 18 "Pastnieka mājas" pagalmā. Izstāde apskatāma mēnesi – līdz 17.jūnijam.