Arhitekts Agris Padēlis-Līns, kurš projektējis daudzu Liepājā zināmu sabiedrisko ēku pārbūves, kā arī privātmājas, šajā mācību gadā atsācis arī pedagoga gaitas.

Agris Padēlis-Līns Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskolā (LMMDV) izglītības programmā "Arhitektūra" pasniedz kompozīciju un projektēšanu, kā arī interjera projektēšanu, portāls uzzināja izglītības iestādē.

Padēlis-Līns Liepājā turpina praktizēt arī kā arhitekts. Piemēram, jau labi nojaušams viesnīcas Jūras iela 22 jaunais apjoms ar mansarda stāvu un slīpo jumtu.

Pilsētas galvenais arhitekts Indulis Kalns irliepaja.lv pērn atzina, ka pārbūve "ļauj atpazīt arhitekta Agra Padēļa-Līna rokrakstu, kāds tas vērojams visos līdzšinējos viņa objektos".

"Agris perfekti saprot, kā ēku iekļaut pilsētvidē. Iecerēts mūsdienīgs objekts, kas apkārtējo ainavu, ko jau iezīmējusi koncertzāle "Lielais dzintars", papildinās ar augstvērtīgu arhitektūru."

Padēlis-Līns ir arī topošās viesnīcas interjera autors.

Tāpat Padēlis-Līns izstrādājis koncertdārza "Pūt, vējiņi!" gaidāmās rekonstrukcijas vadlīnijas (viņš ir arī pagājušā gs. 80. gados veiktās koncertdārza skatītāju zona pārbūves autors), kā arī Centrālās zinātniskās bibliotēkas rekonstrukcijas metu.

Arhitekts Liepājā veidojis arī restorānu "Pastnieka māja", "Medus", "Roma Cafe", viesnīcas "Promenade Hotel", veikalu "Elektrons&K", "Māja",  ēku Graudu ielā 45, Pumpura 5 u.c. pārbūves un interjeru projektus.

Agris Padēlis-Līns bijis arī Liepājas galvenais arhitekts, leģendārā festivāla "Liepājas dzintars" scenogrāfs, kā arī pedagogs Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolā.