Publicitātes attēls


Trešdien, 29. novembrī, pulksten 17, Galerija "Romas dārzs" aicina uz mākslinieces Lindas Vilkas radošo darbnīcu "Mēs tik tiešām drīkstam nogurt", portālu informēja galerija.

Darbnīcas laikā būs iespēja iepazīties ar radošajiem pašrefleksijas principiem un kā tie var palīdzēt mazināt ikdienas steigu un tās izraisīto nogurumu. Starp izstādes mākslas darbiem, darbnīcas dalībniekiem būs iespēja reflektēt par savu iekšējo pasauli, vizualizēt emocionālos sastrēgumus, izmantojot mākslinieces iemīļotos materiālus – papīru, akrilu un tekstu.

Tāpat kā māksliniecei radot izstādē aplūkojamo sēriju "Mēs drīkstam nogurt", arī darbnīcas dalībnieki būs aicināti veikt sešus pakārtotus soļus, kuri novedīs pie secinājuma, kas, šajā gadījumā, būs katra dalībnieka individuālais un personiskais mākslas darbs. Radītais mākslas darbs un aiz tā esošais process tiks veidots kā iedrošinājums patiesi iepazīt, motivēt un komunicēt ar un par sevi.

Process iespējams tiks fotogrāfēts un filmēts, jo plānots, ka šī darbnīca varētu būt daļa no  mākslinieces Latvijas Mākslas akadēmijas Profesionālās doktorantūras izpētes.

Galerijā "Romas dārzs" šobrīd noris Lindas Vilkas personālizstāde "Re –>kur ir palicis mans laiks", kurā aplūkojami pēdējos gados radītie darbi un tādas mākslinieci uzrunājošās tēmas, kā piemirsto nomaļu modināšana, koprade, dzimtas un pašrefleksijas izpausmes dažādu mediju risinājumos.

Māksliniece piedalījusies grupas izstādēs un organizējusi dažādus laikmetīgos notikumus Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē, Beļģijā, Portugālē un citviet, bet līdz šim nozīmīgākās personālizstādes norisinājušās Latvijā un Nīderlandē. Piedalījusies rezidencēs Tīrkultūras Audiovizuālās vasaras galerijā, Aknīstes psihoneiroloģiskajā klīnikā, Balkānu sieviešu mākslinieču projektā Horvātijā.

Dalības maksa darbnīcā ir 10 eiro no personas. Dalībai nepieciešmas pieteikties, zvanot pa tālruni 28298851 vai rakstot uz info@galerijaromasdarzs.lv. Vietu skaits ierobežots.