Šodien, 22. novembrī, divpadsmito gadu pēc kārtas, ziedot un atsaukties 1200 bērnu sapņiem, sarūpējot ilgi gaidītās Ziemassvētku dāvanas, aicina Laimas labdarības namiņš. Šogad "Laimas labdarības namiņš" būs pieejams ne tikai digitālajā vietnē, bet astoņās Latvijas pilsētās ikvienam būs iespēja piedalīties "Laimas namiņa" radošajās darbnīcās, kā arī namiņš atgriezīsies klātienē – Rīgā, Doma laukumā Ziemassvētku tirdziņa laikā, par ko vēl sekos plašāka informācija. Ikviens aicināts apmeklēt Laimas labdarības namiņa radošās darbnīcas, kas 14.decembrī notiks arī Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars", portālu informēja "Orkla Latvija" pārstāve Ilze Vītola.

""Laimas labdarības namiņš" ir iniciatīva, kas silda ne tikai bērnu sirdis ikreiz, kad viņi saņem sen sapņotu dāvanu, tā silda arī ikvienu, kuru uzrunā bērnu vēlmes un, kurš šai pirmssvētku laikā atvērs savu sirdi otra ilgām un vajadzībām. "Laimas labdarības namiņš" šobrīd droši sper soļus otrajā desmitgadē, tā apliecinot, ka šī iniciatīva ir nozīmīga un vajadzīga. Šogad visi kopā piepildīsim 1200 bērnu sapņus, un esmu pateicīgs ikvienam, kurš šo gadu laikā atsaucies mūsu aicinājumam, kā arī sociālajiem darbiniekiem, kas sniedz būtisku ieguldījumu, apzinot un uzrunājot ģimenes, kurām šobrīd nepieciešams īpašs spēks un atbalsts. Ticu, ka ikviena stipra ģimene šai laikā var sniegt spēku un iepriecinājumu kādai citai ģimenei, kam šis atbalsts vajadzīgs visvairāk," aicina "Orkla Latvija" valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

Laimas labdarības namiņš darbosies no 22. novembra līdz 19. decembrim, un ikviens atbalstītājs aicināts apmeklēt projekta mājas lapu, kas būs pieejama no 22. novembra pulksten 19.30, kad virtuāli būs iespēja iepazīties ar bērnu gatavotajām kartītēm un izvēlēties, kuru no bērnu sapņiem piepildīt. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, aicinām aizpildīt pieteikuma formu projekta mājas lapā un ikviens dāvanu varēs nodot tuvākajā "DPD" paku skapī vai lielākas dāvanas nosūtīt ar "DPD" kurjeru bez maksas.

Ikviens šogad arī aicināts apmeklēt "Laimas labdarības namiņa" radošās darbnīcas, kas notiks astoņās Latvijas vietās, visu darbnīcu sākums pulksten 18.30:

• Siguldā, kultūras centrā "Siguldas devons" – 24.novembrī,
• Preiļos, Preiļu kultūras centrā – 28.novembrī,
• Dobelē, Dobeles pilī – 29.novembrī,
• Valmierā, Valmieras kultūras centrā – 6.decembrī,
• Jaunpilī, Jaunpils pilī – 8.decembrī,
• Ādažos, Ādažu kultūras centrā – 11.decembrī,
• Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars" – 14.decembrī,
• Jēkabpilī, "Sēļu sētā" – 15.decembrī.