Piektdien, 8. septembrī, SIA "Liepājas teātris" dalībnieku sapulcē nolemts, ka līdz brīdim, kamēr atklāta konkursa rezultātā iecels jaunu valdi, par pagaidu valdes otru valdes locekli iecelts SIA "Lielais dzintars" valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Jau ziņots, ka saistībā ar to, ka 3. septembrī beidzās pilnvaru termiņš līdzšinējiem valdes locekļiem – Evai Ciekurzei un Herbertam Laukšteinam, bet Herberts Laukšteins  atsauca savu kandidatūru pagaidu valdes locekļa amatam, bija nepieciešams iecelt pagaidu valdi. Iepriekšējā dalībnieku sapulcē 1. septembrī tika nolemts, ka uz laiku valdes locekļa pienākumus pildīs līdzšinējā valdes locekle Eva Ciekurze, bet ņemot vērā Liepājas teātra statūtos rakstīto, ka SIA "Liepājas teātris" ir divi valdes locekļi, uz pagaidu laiku bija jāieceļ arī otrs valdes loceklis. Dalībnieku sapulcē 8. septembrī tika nolemts, ka uz pārejas periodu, lai nodrošinātu teātra operatīvo darbību, par otru pagaidu valdes locekli tiek iecelts Timurs Tomsons.  Ņemot vērā līdzšinējo Timura Tomsona vairāk nekā sešu gadu pieredzi pašvaldības kapitālsabiedrības vadībā un kultūras nozarē kopumā, šīs kompetences ļauj uz pagaidu laiku pildīt valdes locekļa pienākumus arī Liepājas teātrī.

Līdz jaunas valdes iecelšanai, uz ko tiks rīkots atklāts konkurss, šobrīd SIA "Liepājas teātris" pagaidu valdē ir divi valdes locekļi – Eva Ciekurze un Timurs Tomsons, kuri  amata pienākumus pildīs līdz brīdim, kamēr kapitāldaļu turētājs konkursa rezultātā iecels jaunu valdi.

Nepieciešamā dokumentācija atklāta konkursa izsludināšanai uz abiem valdes locekļu amatiem ir jau sagatavota un drīzumā tas tiks izsludināts publiski.

Liepājas teātris ir vecākais joprojām pastāvošais latviešu profesionālais teātris Latvijā, kas dibināts 1907. gadā. Laika gaitā teātrim ir bijuši dažādi nosaukumi, pašreizējais tam ir kopš 1998. gada, kad Liepājas valstspilsētas pašvaldība kļuva par SIA "Liepājas teātris" vienīgo īpašnieci.