Pirmdien, 6.maijā, savu 70.dzimšanas dienu ar koncertu "Starp debesīm un zemi" koncertzālē "Lielais dzintars" nosvinēja "Līvu" pamatlicējs, mūziķis Juris Pavītols.

"Jūs visi esat ļoti laipni cilvēki...", pateicoties publikai, kas bija piepildījusi koncertzāli "Lielais dzintars", sava 70. dzimšanas dienas koncerta "Starp debesīm un zemi" noslēgumā gandrīz samulsis atzina nesenais gaviļnieks – Juris Pavītols. Mūziķis pateicās gan koncerta dalībniekiem, gan publikai par radītajiem svētkiem. Savukārt publika ar aplausiem un ziediem sveica neseno jubilāru un viņa sapulcinātos koncerta dalībniekus – dēlu Matīsu Pavītolu, kurš gandrīz visu laiku bija uz skatuves līdzās tēvam, kādreizējos Jura Pavītola skatuves kolēģus un domubiedrus no "Līvu", "Saimes" un citām muzikālajām apvienībām, kora "Laiks" un vokālā ansambļa "Šokolāde" dziedātājus, aktieri Juri Bartkeviču, komponistu Mārtiņu Braunu, kura skaņdarbus savulaik iekļāvis grupas repertuārā, lai atbalstītu "aizliegto" komponistu, Aivaru Hermani, Ingu Ulmani, savus audzēkņus no Liepājas Universitātes un Priekules Mūzikas un mākslas skolas. Vīrusu dēļ nebija varējuši ierasties tikai Igo un Ieva Akuratere.

Konferansjē lomu jubilārs bija uzticējis Valdim Skujiņam, kurš arī kādu brīdi bijis "Līvu" dalībnieks.

Koncertā izskanēja gan dziesmas no 1972., 1973. gada, kad Juris Pavītols vēl tikai sāka nodarboties ar mūziku un rakstīt pirmās mīlas dziesmas un rokbalādes, gan vēlāku gadu skaņdarbi.

Apsveikumu un pateicības vārdus mūziķim jubilejā bija atsūtījis arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis.