Atzīmējot Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas 245.gadskārtu,  2022. gada 25.novembrī Liepājā uz konferenci "Laiks. Cilvēki. Bibliotēka." pulcēsies Kurzemes publisko bibliotēku speciālisti, informē bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.

Konference ir  nozīmīgs un īpašs notikums publisko bibliotēku dzīvē, jo tā ir iespēja tikties nozares speciālistiem, pārrunāt bibliotēku jomas aktualitātes un dalīties labajā pieredzē, iegūt jaunu informāciju.

Konferenci atklās Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas direktore Ilga Erba.  Konferencē ar priekšlasījumiem piedalīsies Dr.hist. Vita Zelče "Latviešu avīzēm – 200", Dr.philol. Simona Sofija Valke "Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas pērles", Dr.art. Vēsma Lēvalde "Operas tradīcija Liepājā. Personība un laikmets." un Uldis Novickis "Liepājas svarcēlāju dažādie likteņi: 1909.–1945.".

Konferencē svinīgi tiks pasniegta Voldemāra Caunes balva "Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem".

Balvu Liepājas pilsētas Centrālā zinātniskā bibliotēka un Liepājas  dome  pasniedz  no 2007.gada.  Balvai nominē bibliotekārus no visas Latvijas, kuri vispārliecinošāk, aktīvāk un sekmīgāk veicina jaunās paaudzes iesaistīšanu bibliotēku pakalpojumu izmantošanā, motivējot bērnus un jauniešus vairāk lasīt, mācīties un attīstīt savas radošās spējas.

Plašāka informācija: www.liepajasczb.lv/par-mums/voldemara-caunes-balva/