Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde Liepājā "Interreg V-A" Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam ietvaros atbalstītā projekta “Ar sabiedrības drošību saistīto pakalpojumu attīstība, stiprinot komunikāciju un sadarbību starp pašvaldībām un policiju” (SCAPE LLI-269) ietvaros ir ieguvusi 20 elektrošoka ieročus ar pilnu komplektāciju, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.


Šobrīd elektrošoka ieroči netiks izmantoti, jo projekta ietvaros vēl ir nepieciešams iziet apmācības, kuras plānotas orientējoši pēc jaunā gada, pirmajā ceturksnī. Pēc apmācību veikšanas, kuras organizē Liepājas pilsētas Pašvaldības policija, iegūtais aprīkojums tiks izmantots policijas ikdienas darbā.

Kā jau Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvis informēja,  šā gada 17.septembrī projekta SCAPE LLI-269 ietvaros Pašvaldības policija ir ieguvusi 30 elektrošoka ieročus ar aprīkojumu, vienu elektrošoka ieroča simulācijas aizsargtērpu, 100 elektrošoka ieroča apmācību kārtridžus un 200 elektrošoka ieroča kārtridžus.