Vakar ap pulksten 9 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Dzērves ielā daudzdzīvokļu namā no ratiņtelpas ir nozagts velosipēds pelēkā krāsā, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Pēdējā laikā Liepājā konstatētas vairākas velosipēdu zādzības un redzams, ka zādzības tiek pastrādātas naktīs. Valsts policija uzsākto kriminālprocesu ietvaros skaidro iespējamās vainīgās personas, taču aicinājums iedzīvotājiem – ņemot vērā to, ka pieaug velosipēdu zādzību skaits, piedomāt pie tā, kur tiek atstāts velosipēds. Iesakām izvairīties no velosipēdu novietošanas kāpņutelpās bez uzraudzības, tajā skaitā, kuru ārdurvis aprīkotas ar drošības kodu, jo tas parasti nav bijis šķērslis velosipēdu zādzību izdarīšanai, kā arī velosipēdus kāpņutelpās diemžēl nepasargā arī drošības atslēgas. Tāpat pēdējās zādzībās parādās tas, ka no četriem velosipēdiem trīs ir nozagti no ratiņtelpām, uzlaužot tās.  

Šogad Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī ir reģistrētas 12 velosipēdu zādzības. Martā – 8, bet aprīlī – 4.  Zādzības konstatētas Liepājā, Dzērves ielā, Eduarda Tisē ielā, Rojas ielā, Siguldas ielā, Pasta ielā, Turaida ielā Ostas ielā, Strazdu ielā un Celmu ielā.