Jānis Zorģis, kam deviņi cilvēki uzticējuši parāda piedzīšanu no firmas "Ar Viktoru", bet nevar ar viņu sazināties, vakar piezvanīja uz portāla redakciju.

Jānis Zorģis, SIA "Finanšu konsultācijas un parādu piedziņa" pārstāvis,  pastāstīja, ka "nekur nav pazudis", bet pēdējos divus mēnešus strādājis ārpus Latvijas.

SIA "Finanšu konsultācijas un parādu piedziņa" pārstāvis nenoliedza, ka nav devis ziņu deviņiem klientiem pusgadu un "pat ilgāk", jo bijis aizņemts citos darbos, un "laiks skrien tik ātri".

Zorģis teicās sazināties ar cilvēkiem, kas gandrīz pirms deviņiem mēnešiem ar viņu noslēdza līgumu par parāda piedziņu no firmas "Ar Viktoru" īpašnieka Viktora Ulberta.

Jau vēstīts, ka deviņu cilvēku vārdā portāla redakcijā pēc palīdzības griezās kāda firmas "Ar Viktoru" apkrāptā no Vidzemes puses, jo vairāk nekā pusgadu nevienam no deviņiem nebija izdevies sazināties ar SIA "Finanšu konsultācijas un parādu piedziņa" pārstāvi Jāni Zorģi, ar kuru šie cilvēki 2014.gada.9.jūnijā noslēdza līgumu par parāda piedziņu no Ulberta.