Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 14.jūlija pulksten 6.30 līdz 15.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Vakar pulksten 8.42 tika saņemts izsaukums uz Virssardzes ielu Liepājā, kur  pie ražošanas ēkas dega  ventilācijas iekārta 4 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 140 cilvēki, kā arī viņi paši, izmantojot ugunsdzēsības aparātus, bija uzsākuši dzēšanas darbus. Pulksten 9.24 ugunsgrēks tika nodzēsts.

VUGD vakar saņēma arī izsaukumus uz Atmodas bulvāri Liepājā, kur no vieglās automašīnas degvielas tvertnes bija iztecējusi degviela 2 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot absorbentu, degvielu savāca un brauktuvi sakārtoja.  

Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.