Publicitātes foto


Nedēļas nogalē Latvija sekoja līdzi pasākuma "Supernova" finālam, kurā ceļazīmi uz Eirovīzijas konkursu Zviedrijā izcīnīja Dons. Savukārt Liepājas kompleksās sporta skolas kolektīvs ir lepns un priecīgs, ka pasākuma fināla labāko desmitniekā septītajā vietā ierindojās izpildītājs "ECTO" – liepājnieks Emīls Sudmalis, kura priekšnesumā akrobātiskos trikus izpildīja sporta vingrošanas treneris Ņikita Getmans, informēja sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Sporta meistars – Latvijas čempions sporta vingrošanā, tagad treneris, Ņikita Getmans dalās iespaidos: "Tā bija kolosāla pieredze, draudzīga atmosfēra, visi zināja, kas kuram jādara un atbalstīja viens  otru. Komandai pievienojos pāris nedēļas pirms uzstāšanās, mani uzrunāja Emīls un režisore Kristīne Brīniņa, mums bija 4-5 mēģinājumi. Uztraukums nebija liels, jo uzstāšanās pieredze jau man bija (smaida). Ņemot vērā, ka Emīlam tā bija pirmā pieredze "Supernovā", dalība finālā mums bija liels sasniegums."

Ņikitu Getmanu šajā pieredzes stāstā atbalstīja viss Liepājas kompleksās sporta skolas kolektīvs – inventārs, uz kura sportists meta salto, ir sporta skolas. Dežurante Marina, kuras hobijs ir šūšana, "ietērpa" inventāru skatuves tēlā, arī telpas mēģinājumiem atvēlēja Liepājas kompleksā sporta skola.

Saimniecības vadītāja Zanda Ķīnasta, kura koordinēja tehniskās lietas, savu izvēli nenožēlo: "Piedāvājums likās interesants, bet kādu brīdi svārstījos, vai vajag, bet tad izlēmu, un esmu priecīga. Neticēju, ka "mūsējie" 108 izpildītāju konkurencē tiks līdz fināla desmitniekam. Esmu ļoti priecīga par Ņikitas uzdrošināšanos un bijām gandarīti palīdzēt, cik varam."