Ar Asfaltēšanas kongresu sestdien, 6.augustā, Ziemupē svinēs 600. dzimšanas dienu, informē biedrības "Ziemupīte" Daina Vanaga.

"Mūsu piekraste ir unikāla. Tādas nav nekur citur pasaulē. Kā pērles liedagu rotā zvejniekciemi, un Ziemupe ir viens no šādiem rosīgajiem ciemiem, kas 6. augustā pārtaps par centrālo norises vietu svinībām Dienvidkurzemē. Te varēs satikties tie, kuriem sirds jau sen kāpās ieaugusi ar dziļām saknēm. Kā arī draugi un zinātkārie, kas gatavi atvērties un ļauties mazā ciema un sīksto ļaužu valdzinājumam. Svētku dienas programma plānota plaša un daudzpusīga, nodrošinot aktivitātes visas dienas garumā. Svētkus sev un citiem organizē ziemupnieki paši," informē Vanaga.

Centrālais notikums "Asfaltēšanas kongress" būs inscinēta publiska diskusija par sabiedrībā nozīmīgu aktualitāti, piedaloties gan sveicējiem, ministriju pārstāvjiem, gan vietējiem amatierkolektīviem, kurā svētku noskaņās mēģināsim saprast – kādas izmaiņas radītu asfaltētais ceļš Vērgale-Ziemupe un vai mums šīs izmaiņas nepieciešamas.

Aktuālākā informācija pasākuma feisbuka profilā fb.me/e/1yofRme0Z