20.decembra domes sēdē deputāti lēma par izmaiņām komisiju sastāvos, kas saistītas gan ar deputātu maiņu, gan citiem apstākļiem

No Kultūras lietu komisijas sastāva izslēgta bijusī Liepājas Simfoniskā orķestra mārketinga un komunikācijas daļas vadītāja Daina Vanaga.

No Budžeta komisijas, Tūrisma komisijas un Stipendiju piešķiršanas komisijas sastāva izslēgts bijušais deputāts Ģirts Kronbergs.

No Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisijas sastāva izslēgts VUGD Kurzemes brigādes komandiera vietnieks Romāns Andrijausks.

Stipendiju piešķiršanas komisijas sastāvā iekļauts deputāts Gints Ročāns.

Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisijas sastāvā iekļauts VUGD Liepājas brigādes komandieris Jānis Pošeiko.

Jānis Vilnītis ieņems Budžeta komisijas priekšsēdētāja amatu, nomainot Uldi Sesku, kurš kļūs par komisijas locekli kopā ar Gunāru Ansiņu, Ati Deksni, Ronaldu Fricbergu, Uldi Sesku, Gaļinu Skorobogatovu, Modri Šveiduku, Mārtiņu Tīdenu un Vilni Vitkovski.

Modris Šveiduks nomainīs Ģirtu Kronbergu visās domes pastāvīgajās komitejās, kā arī Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomē.