Līdz ar jaunas kultūrvietas "Pegaza Pagalms" atvēršanos, grupa "DivDiv" aicina uz savu vienīgo koncertu šovasar Liepājā, kopā ar apvienību "The Wet Cigarettes" un māksliniekiem no "MPLab".

Šo sestdien, 13.augustā, grupa "DivDiv" aicina uz koncertu jaunā kultūras un izklaides vietā "Pegaza Pagalms", Kuršu ielā 20, Liepājā. Grupa iepazīstinās ar savu pēdējo jaunumu – rokdziesmu "Kastes", kas klausītājus gremdēs atmiņās par 8 bitu ēru, jeb laiku, kad datorspēles sastāvēja no konvejeru lentēm ar kastēm un robotiem. Stundu garajā programmā būs iespēja dzirdēt pirmatskaņojumu pilnīgi jaunai dziesmai, kā arī jau zināmas un mazāk dzirdētas kompozīcijas. "DivDiv" pastāv jau kopš 2015.gada un tās sastāvā darbojas seši klasiskās un populārās mūzikas profesionāļi, kā arī radošo industriju pārstāvji – Dainis Meļņiks, Justs Markuševskis, Roberts Dinters, Mārtiņš Zālīte, Ēriks Hanzovskis un Jānis Straume.

Muzikālo daudzveidību koncertā papildinās vietējā indī roka grupa "The Wet Cigarettes", kas ar savu sniegumu sola mazināt depresiju un uzlabot garstāvokli ikvienam apmeklētājam. Savukārt ar muzikālām performancēm apmeklētāju gurnus iegriezīs Liepājas Universitātes jauno mediju mākslas studenti un absolventi, kuri radošās iemaņas un prasmes attīstījuši MPLab jeb Mākslas pētījumu laboratorijā.

Diana Lelis + Faivo "frag/mentā[r/l]i – poēzij.sadrumstalota pretī esošā iespaidošana modulācij.skaņu & fragmentāl.dzejas sintēzētā vidē.." Dzeja, balss, modulārais sintezators un vizualizācijas. Diana Lelis, Raivo Mihailovs, Pēteris Sīlis.

Vanckars ir leģendārās grupas Trihars tradīciju turpinātājs. Nav noteiktu likumu, instrumentu vai efektu, kas tiktu izmantoti skaņradē. Tas ir kā ritmisks vētras mākonis, kas tuvojas, un neviens nezina, vai tas izvirs vai paies garām.

Slodanse ir pārsteigums, bet nebūs pārsteigums, ja jūs pārņems nepārvarama vēlme dejot.

DJ Orthodox – Liepājas tumšo pagrabu tehno priesteris ir augšāmcēlies, lai ar pārpasaulīgu skanējumu un spēcīgu basu palīdzību sarīkotu šķīstītavu uz deju grīdas. DJ Orthodox sludinātie ātrie ritmi, sintizētās skaņas un meditatīvās pārejas palīdzēs Jums pacelties virs pasaulīgajām rūpēm un nogādās Jūs patiesā tehno grēksūdzē.

Pegaza Pagalms atrodas Liepājā, Kuršu ielā 20, iepretim mākslinieka Ulda Rubeža lielformāta sienas gleznojumam. Kā vēsta grieķu mitoloģija, spārnotais zirgs Pegazs ar savu pakavu izsitis virszemē avotu, kura ūdens dod iedvesmu dzejniekiem. Siena tirgus laukums savulaik bijis visas pilsētas aktīvās dzīves centrs un šodien tajā tiek atdzīvināta vēsture, kurā mājos radošums un atraktivitāte.

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā vietnē liepajamusic.lv un uz vietas koncerta dienā. Pirmās 100 biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas par īpašu cenu – 5 eiro, bet pēcāk biļešu cena augs un tās būs iegādājamas pie ieejas par 7 eiro.

Pasākuma apmeklētājiem ieeja Pegaza Pagalmā būs atvērta no pulksten 19. Pasākuma norises laikā darbosies kafejnīca un bārs, nodrošinot apmeklētājiem patīkamu atmosfēru visa vakara garumā.