Sestdien, 8. Jūlijā, ar plašu svētku programmu Pāvilostā un Jūrmalciemā ikviens aicināts atzīmēt jūlija tradicionālos svētkus – Zvejnieksvētkus, portālu informēja Ilze Elbere, Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste.


Pāvilostā svētku apmeklētājus gaidīs jau no pulksten 11 ar pludmales volejbola un futbola turnīru Dienvidu mola pludmalē. Dienas gaitā arī svētku tirgus, vizināšanās ar laivām, piemiņas brīdis jūras dzelmē palikušajiem zvejniekiem, kuģu un laivu parāde ostā un citas aktivitātes visai ģimenei. Svētku muzikālo noskaņu radīs grupu "Opus Pro" un "Pipari" koncerts, bet dejas līdz rīta gaismai zaļumballē ar grupu "Laika upe".


Savukārt Jūrmalciemā no pulksten 14 pie sabiedriskā centra "Ievas" svētku andele, pasākumi gan bērniem, gan pieaugušajiem, svētku koncerts ar Ainaru Bumbieri un zaļumballe ar "Lauku muzikantiem".


Kā neatņemama svētku sastāvdaļa gan Pāvilostā, gan Jūrmalciemā ir Jūras valdnieka Neptūna sagaidīšana un zvejnieku sumināšana, kas būs arī šogad.


"Pieturēsimies pie tradīcijām – Jūras valdnieks, zivis un garda lašu zupa. Viss kā nākas Zvejnieksvētkos!" stāsta Nīcas pagasta kultūras pasākumu organizatore Sandra Skadiņa.


Pilnu Zvejnieksvētku pasākumu programmu Pāvilostā skatīt ŠEIT. Pilnu Zvejnieksvētku pasākumu programmu Jūrmalciemā skatīt ŠEIT.