Šogad, sākot ar 6. jūliju, katru sestdienu "Fontaine Rock City" mūs priecēs ar šīs vasaras lielākajiem mūzikas notikumiem Pāvilostā, informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Rita Lielamure.

"Fontaine Rock City" ir Pāvilostas vecā alus brūža teritorija, kas atrodas Sakas upes pašā krastā un kuru uzņēmējs un mūziķis Luijs Fonteins iegādājies, lai to sakoptu, atjaunotu un izveidotu par atpūtas vietu, kur Pāvilostas viesiem un iedzīvotājiem būtu iespēja baudīt mazāka un lielāka mēroga koncertus. Šogad uzņēmējs ir to apņēmies paveikt, piedāvājot deviņas plašas pasākumu programmas, norīkojot koncertus ar Latvijā zināmu mūziķu piedalīšanos visas vasaras garumā. Tādas grupas kā "Musiqq", "Sudden Lights", "Detlef" un Intars Busulis ir tikai daļa no tā, ko "Fontaine Rock City" piedāvās apmeklēt šovasar. Pasākuma teritorijā ir pieejami divi bāri, street food restorāns "Delisnack", viesnīca "Butterfly House", kā arī telšu pilsētiņa.

Pāvilostas "Fontaine Rock City" pirmais pasākums plānots šī gada 6. jūlijā, kad uz skatuves kāps grupa "Sudden Lights". Šim koncertam arī gaidāmi īpaši iesildītāji – pats "Fontaine Rock City" saimnieks Luijs Fonteins ar grupu, blūzroka izpildītāja Ghalia Volt no Beļģijas, kā arī Latvijas rokgrupa "Advanced Blue".

Līdzīgā gaisotnē katru sestdienu "Fontaine Rock City" piedāvās koncertu programmas, kurās plānotas trīs dažādu grupu uzstāšanās. Visos pasākumos (izņemot 4. augusta zaļumballi) ieeja koncertvietas teritorijā būs no pulksten 18, no pulksten 19 uz skatuves kāps iesildošās grupas, savukārt galvenie mākslinieki plānoti no pulksten 21.30.

Pilnu programmu ar galvenajiem māksliniekiem un to iesildītājiem var aplūkot apmeklējot "Fontaine Rock City" profilu sociālajos tīklos, kā arī sīkāku informāciju par katru pasākumu atrast koncertvietas Facebook lapā, sadaļā "pasākumi". Biļetes iepriekšpārdošanā uz koncertiem jau iespējams iegādāties ticketshop.lv, kā arī būs pieejamas pie ieejas pasākuma dienā. Bērniem līdz 7 gadu vecumam atsevišķa biļete nav nepieciešama, kā arī – darbojas atlaides pensionāriem.

Gaidām jūs ciemos izbaudīt vasaru un jaunus iespaidus "Fontaine Rock City", Pāvilostā!


Pasākumu programma. Publicitātes attēls