Grupa "Līvi" turpina tradīcijas un arī šogad rīkos "Līvu" Dziesmu svētkus. Tie tiks aizvadīti Pāvilostā, atpūtas un izklaides vietā "Fontaine City". Kā ierasts, pasākums notiks divās daļās – dienas koncerts un vakara koncerts, informē organizatori.

Dienas pasākums sāksies pulksten 15 un tajā uzstāsies apvienotais koris diriģenta Jēkaba Ozoliņa vadībā, kā arī solisti un pavadošā grupa.

Vakara koncerts sāksies pulksten 18 un tajā uzstāsies tādas grupas kā "Armandsound" (Armands Alksnis ar artroka programmu),  "Lādezers", "Rīgas Modes", "Inde", "Opus Pro" ar Jāni Drēģeri un, protams, pasākuma vaininieki grupa "Līvi".

Starp dienas un vakara koncertiem, pulksten 17.20 , būs ekskluzīva iespēja noskatīties  jaunās un talantīgās režisores Rūtas Znotiņas mokumentālo filmu "Sāc visu no jauna", kura devītajā kino, mākslas un mūzikas festivālā "RojaL" ieguva īpašo žūrijas balvu. Filma ir par pusmūža rokenrola entuziastu Raimondu ar ambiciozu ideju grupas "Līvi" mūzikas videoklipam, kura īstenošana šķietami dotu viņam sapņu iespēju nonākt leģendārās rokgrupas komandā.

Pasākuma biļetes cena ir 15 eiro, bet ģimenes biļetes cena (divi pieaugušie ar vienu vai vairākiem bērniem, līdz 15 gadu vecumam ieskaitot) ir 20 eiro.

Pasākuma dienā organizētāji nodrošinās speciālus autobusu reisus no Liepājas uz pasākuma norises vietu "Fontaine City Pāvilosta", bet pēc koncerta – uz Liepāju. Liepājā autobuss aties no viesnīcas "Līva" pulksten 14 un 17, bet no pasākuma norises vietas uz viesnīcu "Līva" pulksten 1 un 3.

Brauciena cena vienā virzienā ir 7 eiro. Autobusu biļetes var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs.

Tiem, kuri vēlēsies palikt līdz rītam, būs iespēja bez maksas apmesties telšu pilsētiņā savā teltī. Pasākuma biļetes var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs.