Grupa "Līvi" turpina tradīcijas un arī šogad rīkos dziesmu svētkus. Sestdien, 26.augustā Pāvilostā, atpūtas vietā "Fontaine Rock City", notiks kārtējie grupas "Līvi" dziesmu svētki, portālam ziņo grupas menedžeris Roberts Streičs.

Fonteina izveidotajā rokenrola pilsētiņā 26.augustā noritēs nu jau leģendārais mūzikas festivāls "Līvu dziesmu svētki 2023".

Kas var būt vienojošāks par kopdziesmām un kopā būšanu? Dziesmu svētki turpinās – apvienotais koris diriģenta Jēkaba Ozoliņa vadībā, grupas "Līvi" dziesmas, solisti un daudz citu pārsteigumu. Tas viss dienas koncertā, kas sāksies pulksten 15, bet pulksten 19 sāksies vērienīgs vakara rokkoncerts kurā protams uzstāsies grupa "Līvi" un tādas grupas kā "Dzelzs Vilks", "Willow Farm", "Bastards", "De Speakable" un "Loud Silence".

"Gaidīsim visus "Fontaine Rock City" Pāvilostā uz varenu vasaras noslēguma ballīti. Izdziedāsim grupas "Līvi" dziesmas, pieskandināsim Pāvilostu un izbaudīsim šo dienu kopā. Būs jautri!" tā pasākuma idejas autors Ainars Virga.

Kā katru gadu palikt gribētājiem būs iespēja apmesties ar savu telti telšu pilsētiņā.

Pasākuma biļetes var iegādāties Ticketshop.lv.