28. un 29.augustā norisināsies Festivāls Liepājā, ietverot divu dienu koncertu programmu un auto orientēšanās pa Liepāju un tās apkārtni. Festivāls tiks Zemnieku ielā 30, četru hektāru plašā teritorijā, informē organizatori "YOU ARE events"

Festivāla norises vieta arī ir jaunums, jo šajā vietā vēl nekad nav noticis pasākums, kas organizatoriem ir gan izaicinājums, gan iespēja apmeklētājiem parādīt, ka brīvdabas koncertu var izbaudīt arī vēl neatklātā un plašā teritorijā. Festivāla norises vieta ir izvēlēta ne tikai izcilās infrastruktūras dēļ, bet arī tādēļ, lai spētu īstenot visus noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, lai apmeklētāji varētu droši izbaudīt koncertu.

Festivālā uzstāsies vieni no zināmākajiem un iemīļotākajiem Latvijas māksliniekiem – Intars Busulis, Marija Naumova, Tautumeitas, Mazais Princis un MESA, kuram šī ir vienīgā uzstāšanās Latvijā šovasar.

Festivālam ir arī īpašs vēstnesis – liepājnieks un Eiropas junioru rallija čempions Mārtiņš Sesks. Organizatori ir parūpējušies arī par īpašu pārsteigumu un izklaidi apmeklētājiem – MESA un Mārtiņš Sesks kopā piedalīsies auto orientēšanās sacensībās sestdien, 29. augustā. Tieši kopā ar Mārtiņu Sesku ir izdomāts arī āķīgs auto orientēšanās jautājums, kurš atspoguļo Mārtiņa karjeras sākumu.

Biļetes pieejamas www.bilesuserviss.lv.

Festivāla programma:

Piektdiena, 28.augusts
 
19.00 DJ Gustavito;
20.00 Tautumeitas;
21.20 Marija Naumova;
22.40 Intars Busulis
 
Sestdiena, 29.augusts

 
12.00 – 19:00 auto orientēšanās Liepājā un tās apkārtnē;
19.00 DJ Gustavito;
20.00 grupa Mazais Princis;
21.30 MESA