Atsaucoties portālā irliepaja.lv publicētajai ziņai, ka pašvaldība Raiņa ielā 3 nolēmusi izīrēt dzīvokļus četriem speciālistiem, tajā skaitā no Būvvaldes, portāla lasītāja jautā, vai šis speciālists nav nesen darbā pieņemtais pilsētas arhitekts Uģis Kaugurs, kura vārds parādās saistībā ar diviem uzņēmumiem Liepājā un dzīvokli Jūras ielā 3, kurā reģistrēts SIA "Arhitektūras birojs U.Kaugurs"?


Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls apstiprināja, ka speciālists, kam pašvaldība plāno izīrēt dzīvokli, tik tiešām ir Uģis Kaugurs:


"Tā kā pilsētas arhitekts ir ļoti nepieciešams augstas klases speciālists Būvvaldes pilnvērtīga darba nodrošināšanai, esam rekomendējuši Nekustamā īpašuma pārvaldi rast iespēju Uģim Kauguram izīrēt dzīvokli. Viņa dzīvesvieta pašlaik ir citā pilsētā.


Būvvalde atzinīgi vērtē, ka Dzīvokļu komisija un deputāti ir izskatījuši šo ieteikumu un pieņēmuši pozitīvu lēmumu.


Pašvaldība ilgus gadus iespēju robežās sniedz atbalstu dzīvokļu jautājumā pilsētai nepieciešamajiem speciālistiem".


Pats Uģis Kaugurs portālam irliepaja.lv sacīja, ka Reiņu meža ielā 12, kur agrāk bija reģistrēts individuālais uzņēmums "Arhitekts Uģis Kaugurs", "nedzīvoju jau kopš kāda 1997. gada. Kāpēc "Lursoft" nevīžo atjaunot datus par vairs neeksistējošu uzņēmumu, nav manā ziņā."


Jūras iela 3. Foto no wikimapia.org.


Savukārt, runājot par SIA "Arhitektūras birojs U.Kaugurs", kas reģistrēts Jūras ielā 3 – 34a, Kaugurs sacīja: "Jūras ielā ir nedzīvojamās telpas – darbnīca. Ļoti romantiski darbam un pārnakšņošanai, bet normālai, pastāvīgai dzīvei ar ģimeni – pilnīgi nepiemērota vieta".