Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti, slēgti  vai mainījuši atrašanās vietu.

Šovasar, saskaņā ar Liepājas uzziņu dienesta piedāvāto informāciju, uzņēmēji ir aktīvi. Atvērtas vairākas jaunas tirdzniecības vietas un kafejnīcas.

Jauna kafejnīca atvērta Lielajā ielā 13 – tagad "Kupeja Lukss" vietā apmeklētājus gaida "Upele". Savukārt nobaudīt picas, burgerus un kebabus tagad var arī kafejnīcā "Grill Corner" Dzērves ielā 48. Šī kafejnīca piedāvā arī ēdiena piegādes pakalpojumus. Pēc rekonstrukcijas durvis vērusi arī banketu zāle "Venta" O. Kalpaka ielā 56.

Apvienot aktīvo izklaidi ar kafijas baudīšanu var apvienot kafejnīcā "Makšķernieku namiņš" Vecajā Ostmalā 10. Šeit iespējams noīrēt arī laivas un katamarānus.

Tosmarē SIA "LPB" atvērusi vēl vienu pārtika veikalu – Sila ielā 3 darbojas veikals "Labais". Makšķernieki sev nepieciešamo var atrast veikalā "Pirocope" Raiņa ielā 9, bet Ventas ielā 7 atvērts lietoto preču veikals "Alise".

Jaunumi ir arī skaistumkopšana pakalpojumu sniedzējiem – Kuršu ielā 30 darbojas "Ātrā frizētava", bet Jūrmalas ielā 24/28 var izmantot SPA salona piedāvājumu, tostarp arī šarko dušu.

Jūras ielā 3 dažādiem gadījumiem var iegādāties ziedus un dekorus – tur darbojas floristikas salons "Sapņu pietura".

Vairāki pakalpojumu sniedzēji mainījuši atrašanās vietu. Apdrošināšanas kompāniju "Seesam" turpmāk var atrast Kuršu ielā 10. Koncepta veikals "Illi" no Tirgoņu iela 24 darbību pārcēlis uz Kr. Valdemāra ielu 20, bet mājas tekstila preču veikals "Lintex" tagad darbojas Bāriņu ielā 8/10. Firmas "Top Shop" veikals jau kādu laiku atrodas tirdzniecības centrā "Ostmala" K. Zāles laukumā 8.

Tetovēšanas salons "Tattoo Shop" tagad meklējams sētas namiņā Fr. Brīvzemnieka ielā 52.

Darbību pārtraucis optika salons "Optio" Lielajā ielā 12.

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.