Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā mainījuši atrašanās vietu, slēgti vai mainījuši īpašniekus.

"Liepājas uzziņu dienesta" sniegtā informācija liecina, ka uzņēmumi meklē izdevīgākas tirdzniecības vai pakalpojumu sniegšanas vietas. Tā uz telpām pilsētas centrā, Kr. Valdemāra ielā 3, pārcēlies bērnu preču veikals "Ratu depo", kurš iepriekš atradās Zemnieku ielā. Kr. Valdemāra ielā 3 pirms tam atradās "Būvsalons", kuru interesenti tagad var meklēt Kungu ielā 6.

Nelielais ziedu veikals no Graudu ielas 34 turpmāk būs atrodams Kungu ielā 3. Šajā adresē darbojas arī garšvielu veikals "Avokado". Savukārt frizētava "Lotosana" no Kuršu ielas 18, kur darbojās ilgu laiku, pārvietojusies uz Ventas ielu 7.
Nesen slēgts veikals "Krāsu darbnīca", kurš atradās Siena ielā 5 un lietoto apģērbu veikals Zivju ielā 9. Ēkai Zivju ielā 9 pērn tika pabeigta rekonstrukcija, un sākotnēji bija paredzēts, ka tirdzniecības telpas atradīsies tikai ēkas pirmajā stāvā, bet, kā varēja novērot, līdz nesenam laikam abus stāvus aizņēma lietoto apģērbu veikali.

Raiņa ielā 54 ir atvērts jauns komisijas veikals. Arī iepriekš šeit bijis komisijas veikals.

Viesu namam "Robežu nams" ir mainījies īpašnieks, bet piedāvājums ir palicis nemainīgs – apmeklētāji var izvēlēties pirti, kamīnzāli vai banketu zāles.

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.