Liepājas mēra Ulda Seska (Liepājas partija) padomniece Ieva Puka nolēmusi atstāt amatu un turpināt darba gaitas citur. Ir arī citas izmaiņas.

Kā paziņojumā medijiem norādījusi mēra padomniece, šī ir viņas pēdējā darba nedēļa Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieces amatā, līdz ar to arī Liepājas domē. „Pēc nedēļas iešu atvaļinājumā, un no atvaļinājuma domē atpakaļ vairs neatgriezīšos,” portālam sacīja Puka.

Personisku pamudinājumu un iemeslu vadīta, esmu izvēlējusies savas darba gaitas turpināt vienā konkrētā nozarē, paziņojumā norāda Puka.

Domes priekšsēdētāja birojā darba gaitas sāks Ieva Gaile, kura būs Seska preses sekretāre, un pārņems pienākumus darbā ar medijiem no 21.maija.

Puka Liepājas domē nostrādājusi gandrīz 14 gadu, no tiem septiņus pildīja pilsētas mēra padomnieces pienākumus.

Pārmaiņas skārušas arī Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļu, kuru Zanes Ģirnes bērna kopšanas atvaļinājuma laikā arī vadīja Puka.

Kopš Ģirnes atgriešanās amatā domes štatā vairs nav sabiedrisko attiecību speciālistes Guntas Jākobsones, kura pēc Ģirnes sacītā, sabiedrisko attiecību speciālistes pienākumus pilda, pusslodzi strādājot Izglītības pārvaldē un pusslodzi – Sociālajā dienestā.

Pēc Jākobsones stāšanās jaunajos amatos Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas štatu papildinājusi Evita Eņģele.

Savukārt kopš vakardienas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas štatā vairs nav fotogrāfa un operatora Valērija Liepas, kurš izvēlējies turpmāk veltīt visus spēkus darbam Grobiņas pašvaldībā, kur līdz šim strādāja nepilnu slodzi.

Valērija Liepas vietu Liepājas domē ieņēmis jaunais un daudzsološais talsenieks Rihards Bērziņš, kurš pēc Ģirnes sacītā mācījies Liepājas Universitātē, pēc tam darbojies tūrisma jomā, pārzina svešvalodas. Bērziņa pienākumos būs gan foto, gan video, gan dažādi mārketinga projekti. Bērziņš pagaidām strādās nepilnu slodzi (0,9 likmes).

Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā joprojām strādā arī Aigars Štāls.