Gatavojoties ēkas Peldu ielā 5 rekonstrukcijai, no 22.marta pašvaldības iestāde "Nekustamā īpašuma pārvalde" iedzīvotājiem būs pieejama citās telpās – Zivju ielā 11/13, trešajā stāvā.

Saistībā ar pārcelšanos uz citām telpām, no 19. marta līdz 21.martam Nekustamā īpašuma pārvalde būs slēgta. Nekustamā īpašuma pārvalde darbu atsāks 22.martā jau jaunajās telpās, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Atgādinām, ka Nekustamā īpašuma pārvaldes darba laiki pirmdienās ir no pulksten 8.30 līdz 18, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 17, bet piektdienās no pulksten 8.30 līdz 16.

Nekustamā īpašuma pārvaldes darbinieku kontakti pieejami pašvaldības mājaslapā.
 
Jau iepriekš ziņots, ka pakāpeniski Liepājā, kā arī citviet Latvijā, plānots izveidot valsts un pašvaldību iestāžu vienotos klientu apkalpošanas centrus. Šim mērķim Liepājā paredzēts atjaunot ēku Peldu ielā 5.

Vienotais klientu apkalpošanas centrs tiks veidots kā vienas pieturas aģentūra, sniedzot iedzīvotājiem pieejamākus valsts un pašvaldības pakalpojumus, saņemot tos vienuviet.