Rudens rosīgi sācies namu apsaimniekošanas uzņēmumā "Namu serviss APSE", informē tā mārketinga un sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Kristina Bišofa.

Jau tuvāko nedēļu laikā, uzņēmums pārcelsies uz jaunām, daudz plašākām telpām pašā Liepājas centrā. Sākot ar šī gada 1. novembri "Namu serviss APSE" atradīsies vienā no Liepājas centra galvenajām gājēju ielām – Zivju ielā 11/13, 3. stāvā.

"Esam daļa no starptautiskā ēku apsaimniekošanas uzņēmumu holdinga "City Service Group", un atbilstoši mūsu uzņēmuma vērtībām, arvien meklējam veidus, kā būt iedzīvotājiem sasniedzamāki un strādāt efektīvāk.  Investējot jaunās uzņēmuma telpās, sniedzam saviem darbiniekiem iespēju strādāt komfortablos apstākļos. Esam gatavi arī izaicinājumiem, ja rudens sezonā atgriezīsies stingrāki "Covid-19" ierobežojumi – darbiniekiem būs nodrošināta iespēja strādāt no mājam, inženieri un tehniskie darbinieki jau šobrīd ir nodrošināti ar atbilstošu ekipējumu un dezinfekcijas līdzekļiem, savukārt, iedzīvotājiem jau ir iespēja telefoniski un elektroniski risināt visus jautājumus un nodot skaitītāju rādījumus elektroniski, vietnē Webnams. Tāpat kā pavasarī, arī jau šobrīd piedāvājam veikt koplietošanas telpu dezinfekciju un izvietot dezinfekcijas līdzekļus kāpņu telpās," par uzņēmuma attīstības plāniem stāsta Virginijs Dobrovolsks, SIA "Namu serviss APSE" valdes loceklis.

Septembrī "Namu serviss APSE" uzsāka arī novadā vēl nebijušu investīciju kampaņu jaunajiem klientiem - kampaņas ietvaros SIA "Namu serviss APSE" jauno klientu – dzīvokļu kopienu uzkrājumu fondos ieskaita naudas līdzekļus aptuveni 2500 eiro vērtībā, rēķinot 50 eiro uz vienu dzīvokli. Šos līdzekļus iedzīvotāji var tērēt jebkurām ēkas uzlabošanas vajadzībām, pēc saviem ieskatiem. Šāda kampaņa aizgūta no uzņēmuma filiāles Rīgā, kur tā jau guvusi iedzīvotāju atsaucību. Piemēram, ēkā Slokas iela 187, iedzīvotāji par apsaimniekotāja ieskaitītajiem līdzekļiem izvēlējās ielikt jaunas ārdurvis un veikt lifta renovāciju. Līdzekļi šai kampaņai tiek novirzīti, pārplānojot uzņēmuma mārketinga budžetu un, ņemot vērā iedzīvotāju atsaucību, tā tiks turpināta līdz gada beigām.

Šogad Liepājā tika īstenoti divi vērienīgi labiekārtošanas projekti: Siguldas ielas 23. un 31. nama ārējās teritorijas labiekārtošana – atjaunotas zaļās zonas, izbūvētas stāvvietas, izbūvēti celiņi. Savukārt, Slimnīcas ielas 6., 7. 9., 13. un 15. namu koplaukumiem (teritorijas starp mājām un ap tām) labiekārtošana noslēgsies novembra beigās. Gada sākumā ekspluatācijā nodotas arī divas daudzdzīvokļu ēkas, kurās īstenoti renovāciju projekti – Krūmu ielā 20 un K. Zāles laukumā 2.

SIA "Namu serviss APSE" jau savlaicīgi gatavojas ziemas sezonai un strādā pie jauniem renovāciju projektiem, uzņēmums turpina paplašināties un attīstīties, lai nākamajā gadā kļūtu par vienu no vadošajiem ēku apsaimniekošanas uzņēmumiem reģionā.

Par uzņēmumu: SIA "Namu serviss APSE" izveidots 2012. gadā apvienojoties diviem pieredzējušiem ēku apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējiem, un startējot tirgū ar jaunu nosaukumu. Šobrīd uzņēmums apkalpo 120 ēkas Liepājas novadā, un turpina saviem klientiem piedāvāt dažādas ēku apsaimniekošanas pakalpojumu izvēles. Vairāk informācijas – www.apse.lv.