Noslēdzies konkurss uz vakanto Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja Jāņa Vilnīša padomnieku sabiedrisko attiecību jautājumos amatu. Sākot no 2020. gada 17.februāra šos pienākumus veiks līdzšinējā Ventspils domes pilsētas mārketinga nodaļas vadītājas vietniece Daiga Kļaviņa, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.


D. Kļaviņas darba pieredze ir saistīta ar komunikācijas veidošanu un ar to saistīto darbību organizēšanu gan privātajā, gan valsts un pašvaldības sektorā. Jaunā padomniece pieredzi guvusi gan Ventspils domes pilsētas mārketinga nodaļā, gan strādājot par sabiedrisko attiecību speciālisti SIA “VK Tranzīts”  un SIA “Bio-Venta”, kā arī Latvijas Biodegvielu un Bioenerģijas asociācijā par politikas koordinējošo speciālisti.

D. Kļaviņa ieguvusi bakalaura grādu Liepājas Universitātē biznesa un organizāciju vadībā, savukārt maģistra grādu – Ventspils Augstskolā uzņēmējdarbības vadībā.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieces sabiedrisko attiecību jautājumos kompetencē būs nodrošināt domes priekšsēdētāja J. Vilnīša komunikāciju ar sabiedrību, gatavot priekšlikumus priekšsēdētāja publicitātes pasākumiem, piedalīties to organizēšanā, organizēt domes priekšsēdētāja sadarbību ar medijiem u.c.

Gada sākumā tika izsludināts konkurss uz vakanto Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieka sabiedrisko attiecību jautājumos amatu. Kopumā konkursā pieteicās 13 pretendenti, piemērotākie tika uzaicināti uz pārrunām klātienē un par labāko kandidāti tika atzīta tieši D. Kļaviņa.