Jaunajā Liepājas domes sastāvā koalīcijā strādās trīs politisko spēku apvienība – Liepājas partija, Latvijas Reģionu apvienība, ko Liepājā pārstāv biedrība "Liepājnieki", un Nacionālā apvienība, portālam irliepaja.lv apliecināja Jānis Vilnītis. Sadarbības līgums parakstīts tūlīt pēc sestdien, 19. jūnijā, notikušās "vecās" domes pēdējās sēdes.


Pirmajai jaunās domes sēdei jābūt sasauktai 1. jūlijā, kad saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu jāsanāk jaunievēlētajiem deputātiem. Liepājas domē no līdzšinējā sastāva turpinās strādāt 11 deputāti.


Kā vēstīts, pašvaldību vēlēšanās Liepājas pilsētas domē ir ievēlēti kopskaitā pieci politiskie spēki. Vislielākais saņemto balsu skaits ir Liepājas partijai, kurai turpmāk būs sešas deputātu vietas no 15, nākamā ir Latvijas Reģionu apvienība ar piecām deputātu vietām, tai seko politiskā partija "Saskaņa" ar divām deputātu vietām, un pa vienai vietai būs "Nacionālai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un apvienībai "Kustība "Par!", Jaunā Vienotība, "Progresīvie"".