Liepājas domes jaunā sasaukuma pirmā sēde trešdien, 19.jūnijā, būs skatāma tiešraidē pašvaldības mājaslapā internetā. Nav izslēgts, ka translēs arī nākamās sēdes.

Kā informē Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs, visi interesenti Liepājas domes jaunā sasaukuma pirmajai sēdei varēs sekot līdzi pašvaldības mājaslapā internetā www.liepaja.lv, atverot sadaļu "Par Liepāju" un izvēloties norādi "Tiešraides no Liepājas". Domes sēdes translācija tiks nodrošināta no paša tās sākuma pulksten 11 līdz sēdes beigām.

Lai tiešraidi redzētu datorā, nepieciešams "Adobe Flash Player" atbalsts un interneta lejupielādes ātrums, kas nav mazāks par 2 megabitiem sekundē. Tāpat sēdes translāciju pašvaldības mājaslapā varēs vērot no mobilajām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem ar interneta atbalstu, planšetdatoros u.c.

Kā zināms, Centrālā vēlēšanu komisija Liepājas pilsētas Domes jaunā sasaukuma pirmo sēdi ir izsludinājusi trešdien, 19.jūnijā, un tās sākums noteikts pulksten 11. Pēc 1.jūnijā notikušajām pašvaldību vēlēšanām Liepājas domē ievēlēti trīs politiskie spēki, no kuriem lielāko balsu skaitu saņēmusi "Liepājas partija", iegūstot septiņas no 15 deputātu vietām. Tāpat šajā sasaukumā iekļuvusi "Reformu partija" ar 5 deputātu vietām un "Saskaņas centrs" ar 3 deputātu vietām.

Saite uz tiešraidi: http://www.liepaja.lv/page/3494