Liepājas domes priekšsēdētājs vienā no ierakstiem savā tvitera kontā apgalvo, ka Baltijai klāsies ļoti slikti un situācija tuvojas īstam karam. Par to izbrīnīts bija ne viens vien viņa sekotājs.

Kāds no Liepājas domes priekšsēdētāja Ulda Seska tvitera konta sekotājiem palūdza portālam noskaidrot, kādēļ šajā trauslajā laikā, kad tepat netālu Ukrainā notiek karadarbība, Sesks nevis nomierina iedzīvotājus prātus bet baida ar tekstiem, ka Baltijai (tātad arī Liepājai) klāsies ļoti slikti, piekopējot klāt arī kādu linku un attēlu. Šāda rīcība lasītājam atgādina panikas celšanu, kas nav Latvijas pilsētas mēra cienīga nodarbošanās.

Kā izrādās, 9.decembra tvītā apgalvojot, ka Baltijai klāsies ļoti slikti, Sesks aicina visus būt vienotiem, portālam paskaidroja viņa padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs. Lūk, Ulda Seska komentārs par savu tvītu: "Jā, mani tiešām satrauc tas, kas notiek tepat kaimiņos un nevēlos to piedzīvot šeit, Latvijā. To es vēlējos paust arī savā tvītā. Ne uz kādu bruņošanos vai pārtikas krājumu veidošanu es nevienu nemusinu, bet tas nu gan mums ir jāapzinās, ka šobrīd vairāk nekā varbūt cikkārt mums sabiedrībā jābūt vienotiem, nevis šķeltiem. To novēlu arī portālam "IrlLiepaja.lv"."