Deputāti Finanšu komitejas sēdē ceturtdien, 16. jūlijā, pieņēma lēmumu, ar kuru ēku Dūņu ielā 6 īpašniekam ir tiesības izpirkt pašvaldībai piederošo zemesgabalu zem tām. Pēc domes Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītāja Māra Egmaņa sacītā zemesgabalu vērtējuši divi eksperti, augstākai novērtējums ir 146 900 eiro, un par tādu cenu, samaksājot to mēneša laikā, īpašnieks arī varēs iegādāties šo nekustamo īpašumu.


Portāls irliepaja.lv jau rakstīja, ka Liepājas domes sēdē 23. aprīlī apstiprināja lēmumu par pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma, apbūvēta zemesgabala ar platību 17 588 m2 Dūņu ielā 6, pārdošanu par brīvu cenu uz tā esošo būvju īpašniekam Oļegam Hramovam. Arī Liepājas Speciālās zonas valde 25. marta sēdē nolēma neizmantot pirmpirkuma tiesības uz tās teritorijā esošo zemesgabalu Dūņu ielā 6.


Būves Dūņu ielā 6 Hramovs iegādājās pērn par 231 000 eiro.


Iegādājoties arī zemesgabalu Dūņu ielā 6, Hramovs būs kļuvis par īpašnieku virknei kādreizējās SIA "Vega – 1" nekustamajiem īpašumiem – ēkām un zemesgabaliem Dūņu ielā 6, zemesgabalam Dūņu ielā 8A, kas par 169 000 eiro arī iegādāts pērn, kā arī zemesgabalam un ēkām Dūņu ielā 8.

Pērn maijā tika izsolīti maksātnespējīgās SIA "Megave 2018" (iepriekš – SIA "Vega 1") nekustamie īpašumi.


Tie bija novērtēti par kopējo summu 715 000 eiro.