"Tele2" informē, ka, investējot 27 000 eiro, tirdzniecības centrā "XL Sala" tas atvēris pirmo jaunā koncepta centru Liepājā. Kopumā mūsu pilsētā operatoram "Tele2" ir trīs centri.

"Tele2" savu centru "XL Salā" ir pilnībā pārbūvējis, ieviešot jauno dizaina konceptu, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu un pašapkalpošanās stendus manstele2.lv un manazz.lv.

"Tele2" Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: "Iedzīvotāji augstu novērtē mūsu sniegtos pakalpojumus, jo vidēji mēnesī visos trīs "Tele2" centros Liepājā nodrošinām servisu vairāk nekā 34 400 esošo un topošo "Tele2" klientu. Priecājamies, ka esam pārbūvējuši vienu no Centriem jau šogad, lai nodrošinātu Liepājas un tās apkārtnes iedzīvotājiem ne tikai modernu iepirkšanos, bet arī vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. Jaunatklātajā "Tele2" Centrā uzstādīti arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stendi, kuros var ērti veikt maksājumus un saņemt citus "Tele2" un" Zelta Zivtiņa " sniegtos mobilo sakaru pakalpojumus. "Tele2" Centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā, un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus."

Jaunatvērtajā "Tele2" Centrā uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas, un apmeklētāji ir gaidīti visās nedēļas dienās no pulksten 10 līdz 20.

Kopumā "Tele2" ir trīs centri Liepājā. Jaunā koncepta "Tele2" Centrs atrodas Tirdzniecības centrā "XL Sala", Klaipēdas ielā 62, savukārt pārējie divi – Tirgoņu ielā 18 un tirdzniecības centrā "Ostmala", Kārļa Zāles laukumā 8.

Latvijā darbojas 37 "Tele 2" centri 21 pilsētā, kuros "Tele2" vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo "Tele2" klientu.

"Tele2" ir mobilo sakaru līderis Latvijā ar 45% tirgus daļu. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, "Tele2" nodrošina augstas kvalitātes balss sakarus 99% iedzīvotāju, ātru 3G internetu 95% iedzīvotāju un zibenīgu 4G internetu 97% valsts iedzīvotāju. Kopš "Tele2" dibināšanas kapitālieguldījumi sakaru tīkla infrastruktūrā un klientu servisā pārsnieguši 260 miljonus eiro.

"Tele2" ir daļa no "Tele2 AB" grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. "Tele2 AB" grupai ir 14 miljoni klientu deviņās valstīs. "Tele2" ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.