Ja V.Rozgas komercfirmas pludmales kafejnīca "7.līnija" darbojas visu cauru gadu, tad SIA "RSB" pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet" tikai pirms mēneša sāka vērt durvis nedēļas nogalēs, bet kopš Lieldienām ir atvērta katru dienu. Savukārt "Tiamo grupai" piederošā pludmales kafejnīca "Cukurfabrik’" un parka zonā esošā "Medūza" sezonu sāks maija beigās, portālu irliepaja.lv informēja kafejnīcu īpašnieki.


Pēc pērn un arī šajā pavasarī rīkotajām pludmales zemes nomas tiesības izsolēm potenciāli varētu būt vēl vairākas pludmales kafejnīcas, kuras gan "iestrēgušas", cenšoties izpildīt dažādas birokrātiskas prasības.


Pēc pēdējās izsoles, kas noslēdzās 3.aprīlī, no visām pludmalē piedāvātajām vietām neizsolīta palikusi tikai viena – Liedaga ielas galā, portālam apstiprināja Liepājas domes Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis.


Izsolīta vieta vasaras kafejnīcai pludmalē starp abiem futbola stadioniem, un to nosolījusi SIA "Meat Chef" (īpašnieks Kaspars Čīma), kas par zemes gabala nomu maksās 197 eiro mēnesī.


Savukārt vietu pludmalē Pērkones ielas galā nosolījis Initas un Andra Bišofu uzņēmums "Ģimenes saliņa", kas par to maksās 145 eiro mēnesī.


Vai šovasar darbību izdosies uzsākt pērn izsolēs uzvarējušiem uzņēmumiem – komandītsabiedrībai "KMRSK", kas grasās atvērt kafejnīcu pludmalē Roņu ielas galā, SIA "RB Kapteinis", kas grib darboties Vaiņodes ielas galā, un Lienei Haritonovai un Guntim Šaltam piederošā SIA "Hotel Jūrnieku ligzda", kas nosolīja vietu Jūrmalas ielas galā, – šobrīd nevar pateikt neviens.


Atļauja dota arī Lietuvas pilsonim, kurš Latvijā dibinājis SIA "Vecais zvejnieks", aktīvās atpūtas piedāvājumam – iebraukšanai jūrā ar ūdensmotocikliem. To nomas vieta atradīsies pludmales posmā starp Roņu ielas izeju un Dienvidu molu. Nosolītā nomas maksa ir 130 eiro mēnesī.